Pattaya Thajsko informace

Noční ulice

Pattaya je nejen městem hříchu 🙂 Nedávno jsem zde popsat některé výlety v Pattayi, dnes se zaměřím na město jako takové.

Pattaya leží přibližně 150km od Bangkoku směrem na jihovýchod. Je to menší městečko zaměřené primárně na turismus. Osobně toto místo nevnímám jako ideální místo na rodinnou dovolenou. Ačkoli je tak cestovkami často doporučováno. Bohužel mi přijde, že prodejci často ani netuší, co vlastně nabízí lidem.

Pattaya Thajsko noční život

Městečko Pattaya je známé pro svůj noční život. Stovky podniků zaměřené na prostituci. Svítící bary, gogo bary a nejrůznější podniky. Představte si třeba 100 tisíc prostitutek, to je odhadem množství, které den co den zaplní ulice a podniky v tomto městě. Takové Las Vegas v Asii, jen místo casin jsou zde pánské podniky.

Standardem je, že i v masážních salonech se nabízí sexuální služby. V ulicích a také na pláži. Přesto je to místo, které stojí za to vidět i když o podobné služby nestojíte.

Svítící podniky, spousta tanečních klubů, tisíce turistů v ulicích. Uvidíte tisíce starších evropanů, jak si vodí mladé holky.

Pattaya pláže kde se koupat v moři

Věřte, že pláže v Pattayi jsou dosti špatné. Špinavé, splašky z města proudí přímo do moře. Do toho spousta lidí, otravných prodejců apod. Rozhodně né idyla o krásných plážích v Thajsku.

Řešením je vyrazit lodičkou na okolní menší ostrůvky, například Ko Lan. Tam je situace značně lepší a můžete si užít i nějaký ten den koupáním.

Proč je Pattaya zajímavým místem?

Pattaya je zajímavé město z několika důvodů. Blízká dostupnost letiště v Bangkoku. Můžete využít jak taxi, tak různé mikrobusy a autobusy za lepší cenu. Tedy třeba den, dva před odletem to může být místo pro vás.

Bujarý noční život, ale také nákupní centrum a nejrůznější atrakce, které už jsou zajímavé i pro rodiny a páry. V Pattayi můžete také podniknout různé výlety. Zároveň se můžete koupat jak jsem zmínil výše na přilehlých ostrůvcích. Pokud máte rádi ruch, zábavu, živou hudbu, pouliční jídlo, může být pro vás Pattaya vhodným místem.

Je zde také velká nabídka hotelů. M“žete mít hotel s pěkným výhledem na moře a bazénem na střeše.

Z Pattaya do Bangkoku

Z Bangkoku se lze dostat autobusem do Pattayi. Autobus vyráží přímo z letiště. Hodina a půl cesty a jste na místě. Využít můžete samozřejmě také komfortnější taxi, nebo různé mikrobusy. Mikrobusy stojí kolem 200 Kč. Autobusy 100-250 Kč.

Pattaya fotky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 + five =