Masáže v Thajsku – kolik stojí a co zvolit?

Masáže v Thajsku jsou snad na každém rohu. Mnohdy na vás budou dámy pokřikovat. Většina salonů má před vstupem i ceník a za pár korun si můžete dopřávat opravdovou senzaci. Pokud jste v Thajsku např. na 10 dní, doporučím každý den si zajít alespoň na půlhodinovou masáž.

Jaké masáže v Thajsku se nejčastěji nabízí?

Thai massage – na můj vkus trochu drsnější masáže. Většinou proběhne omytí nohou, dostanete kalhoty a tričko a jdete do vyššího patra, kde je oponka. Masérka poté masíruje od hlavy až po konečky prstů na nohách. Mnohdy používají lokty, nohy a masáž je trochu tvrdší. Pokud chcete vyzkoušet tradiční thajskou masáž, doporučím prvně poprosit aby byla jemnější.
Cena od 250 THB za hodinu

Olejová masáž – dobrá volba, příjemná a relaxační masáž s olejem – cena od 250 THB za hodinu

Masáž hlavy a zad – sednete si do pohodlného křesílka a dostanete příjemnou masáž právě těchto partií. Asi nejideálnější na odpočinek a relaxaci, je to takové „turistické“.  Cena od 200 THB za hodinu.

Masáž nohou – nohy vám masérka umyje a získáte příjemnou masáž. Osobně zde nedoporučuji déle než 30 minut, ale to je na každém – ceny kolem 200 THB.

Můžete si užít i příjemné masáže venku v křesílkách, v Bangkoku např. v uličkách kolem Khao San Road.

Zároveň můžete narazit na krásné domy s masážema, kde je vše takové více soukromé. Větší výběr, krásné relaxační prostředí, profi masáže, ale ceny již třeba 2-3x vyšší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + seventeen =